Gizlilik Politikası
 
Kişisel Bilgilerinizin Toplanması
 
Sitemizden herhangi bir ürün satın aldığınızda, alışveriş sürecinin bir gerekliliği olarak ad-soyad, adres, e-posta adresi, telefon gibi bilgileri toplarız.
Ayrıca, sitemizi ziyaret ettiğinizde IP adresiniz kullandığınız tarayıcı ve işletim sistemi bilgisini vermesi amacıyla otomatik olarak alınmaktadır.
E-Posta Bildirimleri: Onayınız olması halinde zaman zaman yeni ürün ve haberlerimizi içere e-posta bildirimleri yapılabilir.
 
 
 
Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı
 
- Kişisel bilgilerimin kullanılması için iznimi nasıl alıyorsunuz?
Sitemiz üzerinden bir sipariş vermek, kredi kartı doğrulamak, iade veya değişim talebinde bulunmak gibi işlemler aracılığı ile kişisel bilgilerinizi paylaştığınızda, bu bilgileri kullanmamız için bize izin vermiş olursunuz. Kişisel bilgileriniz yalnızca belirttiğiniz işlem için kullanılır. Farklı bir amaç için kullanılamaz veya paylaşılamaz. 
Pazarlama veya reklam amacı ile iletişim kurulacaksa, bunun bilgisi ayrıca ve size tekrar sorularak yapılır.
 
- Kişisel Bilgilerimin Kullanımını Nasıl İptal Ederim?
Eğer kişisel bilgilerinizin kullanımına daha önce izin verdiğiniz halde, şimdi vazgeçmek istiyorsanız info@styleinpink.com adresine bu talebinizi içeren bir e-posta göndermeniz yeterlidir. Talebinize istinaden tüm kişisel bilgileriniz silinecektir.
 
 
Gizlilik
 
Mesafeli Satış Sözleşmesinin ihlalinde veya kanunen mecbur tutulduğumuz durumlarda kişisel bilgileriniz yetkiller ile paylaşılabilir. 
 
 
SHOPIFY
 
Bu site Shopify Inc. sunucuları üzerinde barınmaktadır. Shopify ürünlerimizi satmamızı sağlayan bir e-ticaret platformudur. Sizin bilgileriniz Shopify'ın veritabanları ve uygulamaları üzerinde yer almaktadır. Shopify'ın tüm verileri güvenli sunucularda, firewall'lar ile korunmaktadır.
 
Ödeme
Eğer ödemenizi kredi kartı ile yapıyorsanız, tüm işlem otomatik olarak gerçekleşmekte ve işlem tamamlandıktan sonra kredi kartı bilgileriniz kesinlikle saklanmamaktadır. Kredi kartı ödeme araçları PCI Güvenlik Standartları Konseyi tarafından belirlenen PCI-DSS standartlarındadır. PCI Güvenlik Standartları Konseyi Visa, MasterCard, American Express ve Discover firmalarının işbirliği ile oluşturulmuştur. 
 
 
Güvenlik
 
Kişisel bilgilerinizi korumak için en son güvenlik yöntemlerini kullanmakta ve bilgilerinizin erişilmesini, değiştirilmesini, yanlış amaçlar için kullanılmasını engellemek için sürekli çalışmaktayız.
Kredi kartı ile alışveriş yaparsanız bilgileriniz SSL teknolojisi ve AES-256 şifreleme standardı ile korunmaktadır.
 
 
 
Detaylı Bilgi ve İletişim
 
Gizlilik ve güvenliğiniz ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek isterseniz iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;
info@styleinpink.com 
Atatürk Caddesi Sütlüoğlu Plaza E Blok No:4 Anadoluhisarı İstanbul