Merhaba, Style In Pink'e hoşgeldiniz. Ben Tuğba Turhan. 2012 yılında evlendim ve 2015 yılında anne oldum. Kendi düğünümü planlarken istediğim malzemeleri bulmakta çok zorluk çektim. Ya iyi kalitede (ama pahalı), ya da uygun fiyatlı (ama kalitesiz) malzemeler çıkıyordu karşıma. Üstelik gelinlikçilerin sunabildiği takı, taç ve diğer aksesuarlar çeşit açısından çok yetersizdi...

Düğünümü yaptıktan bir süre sonra, bilhassa İstanbul'daki malzeme çeşitliliğine erişimi olmayan gelin adaylarının, iyi kalitedeki ürünlere uygun fiyata ulaşabilecekleri bu siteyi kurdum. Genelde ürün kalitesinin en düşük olduğu taç, takı ve saç aksesuarlarına odaklanmaya karar verdim.

Bu aksesuarların kaliteli olanları, "Mısır Taşı" olarak bilinen zirkon malzemeden yapılmaktadır. Style In Pink'te yer alan taç, saç aksesuarı ve düğün takılarının büyük çoğunluğu zirkon ve iyi kalitedeki imitasyon pırlantadan yapılmıştır. Bu malzemelerden yapılan takı ve taçlar, gelinliğiniz ve/veya nişan kıyafetinizi mükemmel bir şekilde tamamlayacak! Sitedeki görsellerin tamamının orijinal ürünlere ait olduğunu da belirtmek isterim.

Ürün gönderimlerinin büyük çoğunluğu stoktan yapılmaktadır. Dolayısıyla siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 gün içerisinde kargoya verilir.

 

Size şimdiden rüya gibi bir düğün; sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir ömür dilerim. 

İyi alışverişler!