Düğün günleri streslidir. Style In Pink’in öncelikli amacı, gelinlerimize hayal ettikleri düğün gününü planlamada yardımcı olmaktır. Eğer satın aldığınız ürün hayal ettiğiniz gibi değilse veya beklentilerinizi karşılamazsa siparişiniz ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde iade ederek ödemenizi geri alabilir veya farklı bir ürün ile değiştirebilirsiniz.
Herhangi bir satın alma yapmadan önce iade politikamızı dikkatle okumanızı rica ederiz.
 
İade İşlemleri
 
İade işleminizin kabul edilebilmesi için siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade işlemini başlatmanız gerekmektedir. Eğer siparişinizi teslim aldığınız tarihin üzerinden 14 gün geçtiyse iade veya değişim talebinizi kabul edememekteyiz.
İade ettiğiniz ürünün kabul edilebilmesi için, ürünün kullanılmamış olması, orijinal paketinde ve satın aldığınız andaki durumda olması gerekmektedir. 
 
Yiyecek, canlı çiçek, gazete ve dergi gibi son kullanım tarihi bulunan bazı ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Benzer şekilde hijyenik veya temizlik ürünleri ile yanıcı, uçucu sıvı ve gazların da iadesi kabul edilmemektedir.
İadesi kabul edilmeyen diğer ürün grupları ise şunlardır;
Hediye kartları
İndirilebilir yazılımlar
Bazı sağlık ve özel temizlik ürünleri
 
İade işleminizin tamamlanabilmesi için fiş veya faturanızı ürün ile birlikte tarafımıza göndermeniz gereklidir.
Ürün iadesinin kabul edilebilmesi için, ürünün orijinal paketi içerisinde, kullanılmamış ve zarar görmemiş durumda olması gerekmektedir.
 
İadenizin kabul edilebilmesi için, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade işlemlerini başlatmanız gerekmektedir.
 
 
Geri Ödemeler
 
İade ürününüz teslim alındıktan sonra, iade şartlarına uygunluğun tespiti için incelenmeye başlanacaktır. Bu işlemin tamamlanmasının ardından iade kabul veya reddine dair bir bilgilendirme email’i alacaksınız. 
Eğer iadeniz kabul edilmişse, ürün ücreti, satın alırken kullanmış olduğunuz ödeme aracına (kredi kartı, banka hesabı…v.b.) iade edilecektir.
 
 
Geciken veya yapılmayan ücreti iadeleri
 
Eğer iade ödemenizi henüz almadıysanız, lütfen öncelikle banka hesabınızı tekrar kontrol ediniz. Daha sonra kredi kartınızı aldığınız banka ile irtibata geçiniz. İade ödemenizin hesabınıza işlenmesi biraz zaman alabilir. Daha sonra bankanız ile irtibata geçerek henüz işleme konmamış iade ödemenizin olup olmadığınızı sorunuz. Bankaların iade işlemini tamamlaması zaman alabilmektedir. 
Eğer tüm bunları yaptıysanız ve iade ödemeniz yapılmadıysa info@styleinpink.com adresinden bizimle iletişime geçiniz.
 
 
Kampanya Satışları 
 
İndirim ve kampanya ile satın almış olduğunuz ürünlerin iadesi yapılmamaktadır. Yalnızca normal satış fiyatından almış olduğunuz ürünlerin iadesi kabul edilmektedir.
 
Değişim
 
Eğer satın aldığınız ürün bozulmamış veya kullanılmamış ise değişim talep edebilirsiniz. Değişim işlemini başlatmak için info@styleinpink.com adresinden bize email göndererek bilgi veriniz ve değiştirmek istediğiniz ürünü Barbaros Mah. Saka Sok. Saray Apt. No:7 D:2 Üsküdar İstanbul adresine kargo ile gönderiniz.
 
 
Hediyeler
 
Eğer elinizdeki ürün size bir başkası tarafından hediye olarak işaretlenerek gönderildiyse ve ürünü değiştirmek istiyorsanız, ürününüzün nakdi değerinde bir hediye sertifikası alacaksınız. Ürün iade işleminiz tamamlandığında hediye sertifikanız email ile tarafınıza gönderilecektir. 
 
Eğer sahip olduğunuz ürün hediye olarak işaretlenmemişse ve hediye eden kişi tarafından teslimat adresi olarak sizin adresinize gönderim yapılmışsa, iade ödemesi size hediye gönderen kişiye yapılacaktır. 
 
 
Sevkiyat
 
Ürününüzü iade etmek için şu adrese kargolayınız; Barbaros Mah. Saka Sok. Saray Apt. No:7 D:2 Üsküdar  Istanbul TR
 
 
Ürünü, teslim aldığınız kargo şirketi ile alıcı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. 
 
Adresinize bağlı olarak değişim ürününüzün size ulaşması zaman alabilir. Kargo şirketine bağlı gecikmelerden ötürü kurumumuz mesuliyet kabul etmemektedir.